Időkorlát Lejárt!

A vásárlási időkorlát lejárt a következő vásárlásánál:

Hamarosan lejár az időkorlát

jegyek vásárlási időkorlátja 01:00 percen belül lejár.
Ezután a foglat helyeket más megvásárolhatja Ön elől.

BROADWAY.HU

A nagy háború - és akik otthon maradtak- múzeumpedagógia - Regisztrációs jegy

Várkert Bazár

2019. február 10. 11:00

Múzeumpedagógia foglalkozás 12-18 éves gyermekek részére, 90 percben. Hogyan élték meg az emberek az első világháború hétköznapjait kint a fronton, illetve a hátországban? Hány százalékban adtak le halálos lövéseket a katonák? Hány hét alatt érkezett haza a tábori posta? Hogyan változott a divat, az étkezés, a dísztárgyak és a harangozás a háború miatt? Hogyan vették ki a részüket a háborúból az állatok?

Tényleg az amerikai propaganda volt a legkíméletlenebb? Ilyen, és ehhez hasonló kérdésekre keressük a választ Veletek a Várkert Bazár első világháborús kiállításaiban. Az óra keretében először az átlag ember szemével nézzük végig, hogy milyen lehetett az élet az első világháború alatt a lövészárokban élet-halál harcot vívó katonáknak, illetve az otthon maradt szeretteiknek. Majd beleképzelhetjük magunkat a két oldal propagandájának helyébe, illetve, hogy hogyan vált egyre nehezebbé a lakosság meggyőzése a háború folytatásáról. Végül pedig bepillantunk a háborút irányító elit (királyok, császárok, miniszterelnökök) mindennapjaiba is.

Itt és Most

JEGYEK

2019. február 10. 11:00
Sector 0 Ft

Felhívjuk a Tisztelt vásárlóink figyelmét, hogy a megjelölt jegyárak nem tartalmazzák a kényelmi díj összegét. A kényelmi díj a jegyárakra vetített 2% +200 Forint amely díj az ÁFA összegét tartalmazza. A kényelmi díj pontos összege a kosár oldalon található.

Hogyan juthatok oda?

Megközelíthetőség

Várkert Bazár

1013 Budapest, Ybl Miklós tér 2-6.